Amazon Türkiye'den Sepette Ekstra %20 İndirim!

Şimdi Amazon Türkiye online mağazasında yapacağınız alışverişin 200 TL ve üzeri olması durumunda sepette ekstra %20 indirim fırsatı sizi bekliyor!

Amazon Türkiye Açılışa Özel İndirimler

Beklenen an geldi! Amazon Türkiye mağazası açıldı. Açılışa özel indirimleri kaçırmayın!

%50 Amazon Kitap İndirimi

Amazon Türkiye mağasında yüzlerce kitapta %50'ye varan indirimler sizi bekliyor!

Türkiye'nin Seçtiği En Popüler Ürünler

Türkiye’den çok satın alınan ürünler sayfası bir tık uzağınızda!

Amazon Günün Fırsatları

Tıkla ve bugünün fırsatlarına hemen göz at!

Kargo Bedava Kampanyası

49 Euro ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye'ye kargo bedava!

Amazon

amazon.com.tr


1994 yılında kurulan Amazon, Seattle, Washington merkezli, dünyanın en büyük online perakendecisi olma özelliğini taşımaktadır. 1995 yılında online kitap satışı ile ticari faaliyetlerine başlayan Amazon, kısa zamanda büyümeye başlayarak 1997 yılında borsaya açılmıştır. Amazon ABD dışında Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Avustralya, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan ve Meksika için ayrı ve ülkeye göre özelleştirilmiş web siteleri ile hizmet vermektedir. Bunların yanında Flemenkçe, Lehçe ve Türkçe desteğini de 2016 yılında web sitelerine eklemiştir.

2018 yılı içerisinde Türkiye’ye resmi girişini tamamlayıp aynı yıl içerisinde adresinde Amazon Türkiye adı altında hizmet vermeye başlaması planlanmaktadır.

Kitap, DVD, müzik ve yazılım, giyim, tüketici elektroniği, güzellik ürünleri, bebek bakım ürünleri, sağlık ve kişisel bakım ürünleri, endüstriyel malzemeler, aksesuarlar, spor araç ve gereçleri, oyuncak ve otomotiv ürünlerine kadar geniş bir ürün gamı bulunan Amazon aynı zamanda kendisine ait:

gibi ürün ve hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Türkiye’de amazon.com.tr adresinde hizmetlerine başlayana kadar amazon.de üzerinden uluslararası satış ve gönderim kanalları ile Türkiye’de yerleşik müşterilerine, Türkçe olarak da hizmet vermektedir.

Amazon Prime adı altında, sık alışveriş yapan müşterilerine daha hızlı gönderi, fiyat indirimleri ve daha ucuz fiyat alternatifleri sunulmaktadır. Amazon Prime müşterileri bu kampanya indirimlerin yanı sıra “Prime Day” adı ile bilinen özel indirim günlerinden de faydalanabilmektedir.

Amazon ayrıca, Kara Cuma, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde de indirim, kampanyalara imza atmakta, özel indirimler ve indirim kuponları sunabilmektedir.

Amazon İndirim Kodu

Örneğin, PANTRYBOX1 kupon kodu ile 29 EUR veya daha fazla olan siparişlerde ücretsiz gönderim, EXTRA20 indirim kodu ile moda alışverişlerinde %40 indirim üzerine ayrıca %20 indirim almak da mümkündür.

 


jarrt nedir?

Siz dükkanda gezerken, İnternette indirim kodu varsa bulup getiriyoruz.

Alışverişini tamamlarken geçerli kuponlardan haberdar olmak için

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR