Amazon Hızlı Kargo: Sabah Satın Al, Akşamına Kapında Olsun!

elektronikten, bilgisayara, kitaptan akıllı telefona, yapı market ürünlerinden mutfak ürünlerine, oyun konsolları, ev, kırtasiye ürünlerine kadar tıpkı logosundaki gibi a'dan z'ye kadar aradığın her şeyi bulabileceğin, tüm dünyanın en sevdiği online alışveriş platformu olan Amazon'dan sipariş verdiğinizde aynı gün akşamına ürünü kapında oluyor. bunun için Amazon'da bir profil sayfası oluşturman yeterli. şimdilik İstanbul'un bazı bölgelerinde geçerli olan uygulama sayesinde gönderinin aciliyetini

Amazon’un Samsung Galaxy J7 Prime İndirimi Devam Ediyor!

bu yıl hizmet vermeye başlayan amazon türkiye’de yılbaşına özel dev indirimler başladı! şimdiden çok satanlar listesinde 1. sıraya yerleşen samsung galaxy j7 prime 16gb akıllı telefonu, amazon türkiye’de geçerli özel indirimle yalnızca 1050 tl’ye satın alabilirsin! samsung türkiye garantisi ve ücretsiz teslimat fırsatından yararlanarak ister kendine ister sevdiklerine güzel bir yılbaşı hediyesi almak için bu fırsatı sakın kaçırma! stoklar tükenmeden samsung galaxy j7 prime indirimini yakalamak v

Amazon Giysi ve Ayakkabılarda %20 İndirim Yapıyor!

Amazon Türkiye'de   artık giyim alışverişi de yapabileceksin. yani  Adidas, LC Waikiki, Defacto, Koton dahil olmak üzere en popüler markaların kış sezonu ürünlerini artık daha uygun fiyatlara Amazon Fashion'dan satın alma şansın var. buna ek olarak Amazon her gün "fırsat ürünleri" sayfasında  seçili ayakkabı ve giysilerde ekstradan %20 indirim hediyesi verecek. üstelik doğrudan amazon.com.tr tarafından satılan ürünleri  belirtilen şartlara uygun olmak koşuluyla 30 içerisinde iade edebilir ve par

Amazon İndirim Kuponlarını Kaçırma

farklı ürün kategorilerinde geçerli olan yüzlerce indirim kuponunu birarada görebileceğin bu özel fırsat sayfasına göz atmadan  alışveriş yapma.

Öğrenciler %50 İndirimle Amazon Prime Üyesi Olabiliyor

geçerli bir .edu uzantılı e-mail adresine sahip olan her öğrenci ilk 6 ay ücretsiz olmak üzere Amazon Student hizmetinden yararlanabiliyor. bu ücretsiz üyelik süresince Amazon Prime’ın sunduğu bütün hizmetlerden yararlanamıyorlar, ancak 6 aylık ücretsiz üyelikleri sona eren öğrenciler, dilerlerse %50 indirimle Amazon Prime üyeliği satın alabiliyorlar. Bu indirimli üyelik dahilinde Amazon Prime’ın sunduğu tüm hizmetlerden yararlanabiliyorlar. 

Amazon Elektronik Fırsatları

Elektronik ürünlerinizi Amazon'dan almaya ne dersiniz? Hemen tıklayın Amazon'un elektronik fırsatları kategorisine gidin!

En iyi fiyatlar Amazon'da

Amazon'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla! Hemen tıklayın, ürünleri ve indirimleri inceleyin!

Amazon Günün Fırsatları

Tıkla ve bugünün fırsatlarına hemen göz at!

Amazon

amazon.com.tr


1994 yılında kurulan Amazon, Seattle, Washington merkezli, dünyanın en büyük online perakendecisi olma özelliğini taşımaktadır. 1995 yılında online kitap satışı ile ticari faaliyetlerine başlayan Amazon, kısa zamanda büyümeye başlayarak 1997 yılında borsaya açılmıştır. Amazon ABD dışında Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Avustralya, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan ve Meksika için ayrı ve ülkeye göre özelleştirilmiş web siteleri ile hizmet vermektedir. Bunların yanında Flemenkçe, Lehçe ve Türkçe desteğini de 2016 yılında web sitelerine eklemiştir.

2018 yılı içerisinde Türkiye’ye resmi girişini tamamlayıp aynı yıl içerisinde adresinde Amazon Türkiye adı altında hizmet vermeye başlaması planlanmaktadır.

Kitap, DVD, müzik ve yazılım, giyim, tüketici elektroniği, güzellik ürünleri, bebek bakım ürünleri, sağlık ve kişisel bakım ürünleri, endüstriyel malzemeler, aksesuarlar, spor araç ve gereçleri, oyuncak ve otomotiv ürünlerine kadar geniş bir ürün gamı bulunan Amazon aynı zamanda kendisine ait:

gibi ürün ve hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Türkiye’de amazon.com.tr adresinde hizmetlerine başlayana kadar amazon.de üzerinden uluslararası satış ve gönderim kanalları ile Türkiye’de yerleşik müşterilerine, Türkçe olarak da hizmet vermektedir.

Amazon Prime adı altında, sık alışveriş yapan müşterilerine daha hızlı gönderi, fiyat indirimleri ve daha ucuz fiyat alternatifleri sunulmaktadır. Amazon Prime müşterileri bu kampanya indirimlerin yanı sıra “Prime Day” adı ile bilinen özel indirim günlerinden de faydalanabilmektedir.

Amazon ayrıca, Kara Cuma, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde de indirim, kampanyalara imza atmakta, özel indirimler ve indirim kuponları sunabilmektedir.

Amazon İndirim Kodu

Örneğin, PANTRYBOX1 kupon kodu ile 29 EUR veya daha fazla olan siparişlerde ücretsiz gönderim, EXTRA20 indirim kodu ile moda alışverişlerinde %40 indirim üzerine ayrıca %20 indirim almak da mümkündür.

 

jarrt nedir?

Siz dükkanda gezerken, İnternette indirim kodu varsa bulup getiriyoruz.

Alışverişini tamamlarken geçerli kuponlardan haberdar olmak için