%45 Amazon Elektronik Fırsatla

Elektronik ürünleri Amazon'dan alın karlı çıkın! %45'e varan indirimler kaçma

%50 Amazon Kitap Fırsatla

Kitaplarda %50'ye varan indirimle

Amazon Ramazan Fırsatla

Ramazan'a özel en iyi fırsatlar, tüm ihtiyaçlarınız sizi bekliyo

Amazon Günün Fırsatla

Tıkla ve bugünün fırsatlarına hemen göz a

En iyi fiyatlar Amazon'

Amazon'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla! Hemen tıklayın, ürünleri ve indirimleri inceleyi

Amazon Elektronik Fırsatla

Elektronik ürünlerinizi Amazon'dan almaya ne dersiniz? Hemen tıklayın Amazon'un elektronik fırsatları kategorisine gidi

Amazon Moda İndirim Kampanya

Amazon Fashion kategorisinde binlerce üründe indirimler sizi bekliyo

Amazon

amazon.com.tr


1994 yılında kurulan Amazon, Seattle, Washington merkezli, dünyanın en büyük online perakendecisi olma özelliğini taşımaktadır. 1995 yılında online kitap satışı ile ticari faaliyetlerine başlayan Amazon, kısa zamanda büyümeye başlayarak 1997 yılında borsaya açılmıştır. Amazon ABD dışında Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Avustralya, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan ve Meksika için ayrı ve ülkeye göre özelleştirilmiş web siteleri ile hizmet vermektedir. Bunların yanında Flemenkçe, Lehçe ve Türkçe desteğini de 2016 yılında web sitelerine eklemiştir.

2018 yılı içerisinde Türkiye’ye resmi girişini tamamlayıp aynı yıl içerisinde adresinde Amazon Türkiye adı altında hizmet vermeye başlaması planlanmaktadır.

Kitap, DVD, müzik ve yazılım, giyim, tüketici elektroniği, güzellik ürünleri, bebek bakım ürünleri, sağlık ve kişisel bakım ürünleri, endüstriyel malzemeler, aksesuarlar, spor araç ve gereçleri, oyuncak ve otomotiv ürünlerine kadar geniş bir ürün gamı bulunan Amazon aynı zamanda kendisine ait:

gibi ürün ve hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Türkiye’de amazon.com.tr adresinde hizmetlerine başlayana kadar amazon.de üzerinden uluslararası satış ve gönderim kanalları ile Türkiye’de yerleşik müşterilerine, Türkçe olarak da hizmet vermektedir.

Amazon Prime adı altında, sık alışveriş yapan müşterilerine daha hızlı gönderi, fiyat indirimleri ve daha ucuz fiyat alternatifleri sunulmaktadır. Amazon Prime müşterileri bu kampanya indirimlerin yanı sıra “Prime Day” adı ile bilinen özel indirim günlerinden de faydalanabilmektedir.

Amazon ayrıca, Kara Cuma, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde de indirim, kampanyalara imza atmakta, özel indirimler ve indirim kuponları sunabilmektedir.

Amazon İndirim Kodu

Örneğin, PANTRYBOX1 kupon kodu ile 29 EUR veya daha fazla olan siparişlerde ücretsiz gönderim, EXTRA20 indirim kodu ile moda alışverişlerinde %40 indirim üzerine ayrıca %20 indirim almak da mümkündür.

 

jarrt nedir?

Siz dükkanda gezerken, İnternette indirim kodu varsa bulup getiriyoruz.

Alışverişini tamamlarken geçerli kuponlardan haberdar olmak için

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR